Способи доставки замовлення

 • самовивіз
 • доставка кур'єром по Подільску
Умови і час доставки узгоджуються з замовником по телефону!
Час від прийому до доставки замовлення - не більше 2 годин.

Умови доставки по Подільску:

 • доставка безкоштовна при замовленні на суму більше 1000 грн.
 • вартість доставки замовлень до 1000 грн. становить 60 грн. Офіційний партнер - таксі Стріла

День тижня Замовлення Доставка
ПН-НЕД до 18:00 В цей же день
ПН-НЕД після 18:00 Завтра з 09:00 до 12:00

Повернення товару

Ми гарантуємо 100% можливість повернення товару, якщо його якість не відповідає заявленому.

В інших випадках повернення можливе:

 • якщо пройшло не більше 3-х днів від поставки
 • якщо продукція має товарний вигляд
 • якщо клієнт дотримувався умов зберігання

Доставка товарів які мають вікові обмеження

Товари з розділу "Товари для осіб старше 18 років" доставляються тільки особам які досягли 18 років. При доставці замовлення, що містить товари, які мають вікові обмеження, на вимогу водія-експедитора Покупець / Одержувач повинен надати документ (оригінал), що підтверджує його вік. Оформляючи замовлення на сайті в якому присутні товари, які мають вікові обмеження Покупець / Одержувач підтверджує (ють), що йому (їм) виповнилося необхідну кількість років, яке перевищує законодавчо встановлений вікове обмеження. У разі, якщо Покупець / Одержувач здійснив замовлення, отримав його і навмисно будь-яким способом приховав свій вік, що призвело до застосування судових / фіскальних / штрафних санкцій до мінімаркету (ФОП), цей Покупець / Одержувач виплачують мінімаркету безумовну компенсацію в розмірі 50 000 гривень, яка повинна бути сплачений протягом 14 календарних днів на рахунок мінімаркету (ФОП) на підставі письмової вимоги мінімаркету (ФОП).

Особливі умови доставки особам з обмеженими здібностями, і осіб похилого віку

При оформленні замовлення необхідно вказати про таке одержувача в коментарі до замовлення. Ми обов'язково погодимо з Вами індивідуальні умови доставки і Ваші побажання. Особливі умови не поширюються на осіб віком до 74 років і осіб без явних (візуальних) ознак обмежених здібностей.

Доставка "до дверей"

Доставка продуктів "до дверей" це доставка до перших вхідних дверей в приватний будинок, в квартиру, в офісне / торгове / підсобне / проч.нежитлове приміщення. В обмежених випадках (див.нижче) це доставка до двері холу, рецепції, під'їзду. Ми не здійснюємо занос всередину приміщення товару в приватний будинок, квартиру, офіс / торгове / інше нежитлове приміщення.

Доставка в громадські приміщення і місця загального користування

При здійсненні доставки за адресою будови загального користування будь-якого призначення (лікарня, адміністративний будинок, школа, офісна будівля, режимні установи та ін.) Доставка здійснюється "до дверей" двері холу, рецепції, під'їзду. Якщо Ви хочете отримати замовлення на вулиці (не в приміщенні), при замовленні Ви повинні вказати адресу найближчого будови і додатковий орієнтир на місцевості, який вказує місце передачі замовлення. При цьому, якщо ми будемо вважати ризикованим дане місце передачі, ми можемо Вам відмовити в обслуговуванні.

Підйом замовлень понад 4 поверху при відсутності ліфта (якщо ліфт не працює)

При відсутності ліфта (або при непрацюючому ліфті) Покупець оплачує додатково до вартості доставки плату в розмірі 5 грн / один поверх понад 4-го / за одне місце в замовленні (пакет-10 кг / ящик / мішок / упаковка води). Оплата здійснюється готівкою водієві-експедиторові або може включатися в загальний рахунок замовлення при узгодженні з працівником контакт-центру. Обов'язок повідомити про факт відсутності ліфта (непрацюючому ліфті) лежить на Покупця / Одержувача при оформленні замовлення, про що він вказує в коментарі.

 • Швидка доставка замовлення
 • Є запитання?
  099-021-21-27
 • 100% гарантія поверненя коштів
 • Повернення товару